neděle 24. srpna 2014

Jak přivést partnera k nepříčetnosti

200 slov
Beta-read Regi
Rating 18+
Prohlášení: Drabble nevzniklo za účelem zisku. Všechna práva
na postavy, které jsem si nevymyslela sama, patří J.K. Rowlingové.Přes všechny povahové rozdíly Neville Draca miloval. Obdivoval jeho štíhlou postavu, jemné ruce s šikovnými prsty. Rád se probíral jeho světlými hebkými vlasy, když mu Draco ve chvílích odpočinku položil hlavu do klína. Ale ze všeho nejvíce si užíval pohled do jeho očí v okamžiku, kdy svým pérem dráždil partnerovu prostatu. Tehdy měl pocit, že se v té šedomodré extázi utopí.
Ano miloval Draca, ale i jeho láska měla své meze a k překročení jedné z nich se blížil. Ministerský ples začne za půl hodiny a jeho drahá polovička ještě straší v koupelně.
„Draco, už bychom měli vyrazit, nebo přijdeme pozdě!“ pobízel manžela.
„Klídek, Malfoyové nechodí pozdě a pokud ano, ostatní se přizpůsobí.“
„Když už, tak Malfoy-Longbottomové. A ti jsou vždy dochvilní,“ oponoval Neville.
Blonďák zůstal klidný, už ho dobře znal, a dál pokračoval svým tempem. Stokrát si překartáčoval hřívu do hedvábného lesku a přistoupil k šatníku.
„Neville, mám si vzít blankytný vyšívaný hábit nebo ten šedý, brokátový?“ prohlížel si svou přebujelou garderobu, aniž by si všímal manželova neklidu.
Ten v duchu zaúpěl a pravil: „Je mi to jedno, hlavně už pojď!“
Když s půlhodinovým zpožděním vcházeli do sálu, Nevilla napadlo: osvobodil by mě Starostolec, pokud bych ho jednou zaškrtil?

Žádné komentáře:

Okomentovat